Informacje

informacje

Generalny podział pod względem typu konstrukcji na urządzenia :

1. Monobloki ( kompakty ) powietrze-powietrze – czyli wszystko w jednym urządzeniu , stąd wzięła się nazwa „monoklima” – potrzebują bezpośredniego dostępu do ściany zewnętrznej, witryny ( lub obok ).

2. Splity i multisplity wewnętrzne powietrze-powietrze   –  to takie maszyny , które jak całe reszta „normalnych” klimatyzatorów składa sie z osobnego agregatu ze sprężarką  i jednej lub wielu jednostek wewnętrznych ( nawiewników ). Agregat też jest montowany wewnątrz ale może być w miejscu bardziej dogodnym np. w pom. gospodarczym , na strychu czy w piwnicy , musi mieć dostęp do powietrza zewnętrznego , nawiewniki mogą być w innym pomieszczeniu ( połączone są „linią freonową” (2 rurki + przewód elektr. )

3. Klimatyzatory „wodne”– to urządzenia, które wykorzystują wodę ( zwykle wodociągową ) do odprowadzania ciepła a nie powietrze jak poprzednie 2 grupy. Nie potrzebują dostępu do powietrza zewnętrznego ,mogą być umieszczane we względnie dowolnym miejscu gdzie da się doprowadzić wodę. Ze względu na wysoką cenę wody i jej generalny niedobór są rzadko stosowane.

Montaż:

wywierć, przygotuj 2 otwory

zawieś klimę na wsporniku

podłącz do elektryczności

Zamówienia:

Strona, na której się Państwo znajdują jest prezentacją ofertową i cenową klimatyzatorów Monoklima. Strona ta nie jest sklepem internetowym. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.

Aby złożyć zamówienie prosimy o kontakt z naszą firmą .

W ciągu 24 godzin otrzymacie od naszego dystrybutora proformę w PLN (bez względu w jakiej walucie było wystawione zamówienie, przeliczona zgodnie z kursem podanym na stronie). Prosimy dokładnie sprawdzić pro-formę i jeżeli jesteście zdecydowani dokonać zapłaty na konto podane na pro-formie.

Wybrane produkty posiadają na składzie nasi dystrybutorzy, pozostałe sprowadzane są na zamówienia z Włoch w terminie ok 2-4 tygodni.
Niezależnie od zamawianej ilości klimatyzatory wysyłamy na palecie, jest to podyktowane wymaganiami technicznymi dla przewozu urządzeń klimatyzacyjnych. Koszt transportu ze względu na strefy jest podawany w wycenie.
Odbiór osobisty lub kurierem klienta – 0 PLN. Szczegóły w proformie dystrybutora,

Firmy i instalatorzy z branży które są zainteresowane nawiązaniem współpracy przy sprzedaży lub montażu produktów Monoklima prosimy o kontakt (jak poniżej) w temacie wpisać „współpraca”.
Pocztą zwrotną przedstawimy nasze warunki.

MONOKLIMA.PL

Eko-Instal, ul. Roosevelta 44, 41-800 Zabrze

tel. 32-376-09-50

tel. 32-376-09-53/ 533-155-988

monoklima@eko-instal.pl